KONTAKT MAPA WEBU ODKAZY

Nezávazná poptávka>>

Tel.:  728 051 566
Mail: stolarstvi.zachoval@seznam.cz

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek je ve srovnání s bytovým nábytkem více namáhán a musí odolávat různým faktorům a běžným vybavením moderní kanceláře (teplotní změny způsobené počítači, notebooky, tiskárnami a servery). Další faktory negativně působící na kancelářský nábytek jsou např. klimatizované místnosti, topení v zimních měsících, působení zářivkových svítidel, manipulace s mnoha kabely, nebo jejich svazky, chemická čistidla apod. Právě kvůli těmto negativním vlivům vyrábíme náš kancelářský nábytek jen z těch nejkvalitnějších materiálů abychom tím zaručili jeho dlouhou životnost a tím i ekonomický přínos vaší firmě.

V rámci naší zakázkové výroby kancelářského nábytku vám můžeme nabídnout velkou škálu tvarů a rozměrů stolového i skříňového nábytku upravenou právě pro váš specifický prostor kanceláře. Náš kancelářský nábytek splňuje všechny požadavky moderního designu, které odpovídají současným standardům, potřebám a ergonomii. Lze vybírat ze široké palety barev dle vzorníků lamin EGGER a KRONOSPAN. Náš kancelářský nábytek je osazen vysoce kvalitním kováním BLUM. Se zaměřením a návrhem vaší kanceláře vám ochotně pomůžeme.

NA NÁŠ KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK POSKYTUJEME ZÁRUKU 8 LET.

Copyright 2011 www.kuchyne-zachoval.cz - Kuchyně Zachoval - stolařství Olomouc, webdesign a optimalizace Tomáš Kelnar - Kelco
Webdesign - tvorba www, tvorba eshopů, seo - optimalizace pro vyhledávače, sem - internetový marketing, ppc.
Kopané studny Olomouc | Tažná zařízení a zabezpečení vozidel Olomouc | Sedací pytle a závěsná křesla
Tepelná čerpadla a solární panely Olomouc | Svatební salon, svatební šaty, společenské šaty Olomouc