KONTAKT MAPA WEBU ODKAZY

Nezávazná poptávka>>

Tel.:  728 051 566
Mail: stolarstvi.zachoval@seznam.cz

Ložnice a postele

V rámci zakázkové výroby pro vás vyrobíme ložnici přímo na míru. Je důležité si uvědomit, že ložnice je místnost, která by měla být určena jen a pouze k odpočinku. Právě z důvodu vytvoření vysokého komfortu, který vám kvalitní odpočinek zajistí, je třeba tuto místnost vybavit vhodným a kvalitním nábytkem. A to neznamená jen kvalitní postel, ale také další nábytek, který by měl být součástí moderní ložnice.

Pro moderní ložnici dokážeme vyrobyt tento nábytek:

Postele na míru

Postel je dominantní prvek vaší ložnice či dětského pokoje. Je proto důležité dbát na výběr druhu materiálu, jeho barvy a designu. V rámci těchto aspektů je třeba také přihlédnout k nábytkovým segmentům, kterým je již místnost vybavena. Vysoká kvalita řemeslného zpracování a snadná montáž zaručují dlouhou životnost našich postelí. Postele jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva, převážně borovice, buku a dubu. Povrchová úprava postelí je prováděna ekologickými, vodou ředitelnými laky. Lak je odolný vůči vlhkosti, oděru a poškrábání, zabraňuje předčasnému stárnutí dřeva a je zdravotně zcela nezávadný. Na přání lze postel zdarma namořit do různých odstínů. Postele je možné dále vyrobit z lamina, které nabízí širokou paletu barev (viz. vzorníky lamin EGGER a KRONOSPAN).

Nabízíme 4 typy postelí:

  1. Jednolůžkové
  2. Dvoulůžkové
  3. Patrové
  4. Dětské

Naše postele je možné vybavit i úložným prostorem, který vám pomůže vaši ložnici udržet harmonickou a uspořádanou. Velikosti našich postelí odpovídají rozměrům běžně vyráběných roštů a matrací, s jejichž výběrem vám ochotně pomůžeme.

ZÁRUČNÍ DOBA NA NAŠE POSTELE JE 8 LET.
Více informací o záruce najdete zde.

Copyright 2011 www.kuchyne-zachoval.cz - Kuchyně Zachoval - stolařství Olomouc, webdesign a optimalizace Tomáš Kelnar - Kelco
Webdesign - tvorba www, tvorba eshopů, seo - optimalizace pro vyhledávače, sem - internetový marketing, ppc.
Kopané studny Olomouc | Tažná zařízení a zabezpečení vozidel Olomouc | Sedací pytle a závěsná křesla
Tepelná čerpadla a solární panely Olomouc | Svatební salon, svatební šaty, společenské šaty Olomouc